מעשנת חשמלית

 

מעשנת חשמלית אנלוגית בראדלי – Bradleysmoker

מכניסים בשר איכותי למעשנת ייחודית ומתקדמת, שוכחים אותו שם לכמה שעות ובערב יש ארוחת ערב עסיסית, עשירה, מלאה בטעמים, בלי שום עבודה מיותרת. רוצים גם אתם?

בואו להכיר את מעשנת בראדלי החדשה!

על יתרונותיה של המעשנת אפשר לכתוב עמודים שלמים, אבל למי שעוד לא מכיר את הפלא הזה נציג אותה בקצרה – המעשנת היא כלי שבכלל נועד במקור לשימור בשר, עוד לפני שמקררים היו מכשיר חשמלי שנמצא בכל בית. בין אם מדובר בעישון חם או עישון קר, המעשנת מכינה את הבשר (או כל דבר אחר שתכניסו אליה) לא על ידי צלייה, חריכה או גריל ישיר, אלא על ידי עשן, כראוי לשמה. את העשן מייצרים דרך גז או פחם, לפי העדפותיכם, והוא חודר באיטיות אל הבשר, במשך שעות ארוכות ומחדיר לו טעמים תוך כדי שהוא אוצר בתוכו את טעמי הבשר ואת הנוזלים שהופכים את כל העסק לעסיסי במיוחד. הדור החדש של המעשנות, כמו מעשנת בראדלי החדשה, מביא עמו בשורה חדשה, עוד יותר מרגשת, ויתרונות אין ספור.

מעשנת חשמלית אנלוגית ברדלי bradleysmoker
מעשנת חשמלית  דיגיטלית ברדלי bradleysmoker

יתרונותיה של מעשנת בראדלי החדשה

לעיתים, מעשנות מסוימות יכולות להציב מעט אתגר למעשן המתחיל, זה שמעולם לא התנסה בסוג כזה של בישול, אך מעשנת בראדלי עוצבה על מנת להתאים גם למקצועיים ביותר בתחום, וגם לאלו ששמעו על עישון לראשונה רק היום. מערכת ההזנה האוטומטית שלה שעובדת על קפסולות טעם היא החידוש המרעיש בסיפור, משום שהיא חוסכת ים של התעסקות מיותרת. פשוט טענו את אחת מדיסקיות העץ (קפסולות) המגיעות ב-12 טעמים שונים (!), והתחילו את התהליך בקלות. דבר נוסף שהופך את המעשנת הזו לידידותית במיוחד הוא אופן ההפעלה וקלות השימוש. כל המעשנת נשלטת על ידי כפתור שמאפשר לכם להחליט בלחיצה אחת את משך העישון, גובה הטמפרטורה, כמות העשן ועודהמעשנת בנויה בצורה נוחה במיוחד, עם 4 מדפים ו-4 ווי תלייה, עליהם תוכלו לתלות את הנתחים לעישון, ובעיצוב חדשני ונוח במיוחד. היא עשויה מפלדת אל חלד, עם איטום מגנטי, המבטיח שתהליך הניקיון יהיה קל ופשוט, והיא מבטיחה בידוד מלא להשגת תוצאות עישון שאין להם תחרות!

Bradleysmoker טבליות
Bradleysmoker טבליות עץ

איך בוחרים מעשנת?

ישנם סוגים רבים של מעשנות בשוק, כאלה שעובדות על עץ או פחם, וגם מעשנת בראדלי החדשה מגיעה בשני דגמים – אנלוגי ודיגיטלי. הבחירה היא כולה בידיים שלכם. מעשנת חשמלית אנלוגית תאפשר לכם לבחור, לפי סוג הנתח שברשותכם וכמות הזמן שיש לכם, איזה סוג עישון תרצו. גם המעשנת החשמלית הדיגיטלית תאפשר לכם לבחור בין סוגי העישון, אך בה גם תוכלו להיות בבקרה מוחלטת על הטמפרטורה, אורך הבישול ועוד, לפי מה שתקבעו מראש. את המעשנות האלה תוכלו להציב, למרבה ההפתעה, גם בתוך חלל סגור ולא רק בגינה או במרפסת, מה שהופך אותן לעוד יותר מושלמת להכנת ארוחת ערב בחודשי החורף.

מעשנת חשמלית דיגיטלית בראדלי - bradleysmoker
מעשנת חשמלית דיגיטלית bradleysmoker

מעשנת חשמלית אנלוגית ברדלי bradleysmoker
מעשנת חשמלית אנלוגית bradleysmoker

אז מה תכינו לארוחת ערב היום?

בגדול, במעשנת תוכלו להכין כל מה שנראה טוב אצל הקצב באותו הבוקר. נתחים שונים של בשרים (אך מומלץ להעדיף נתחים שומניים יותר כמו שוק טלה, נתחי אסאדו או שייטל, כדי להבטיח שהנתחים ישארו עסיסיים ולא יתייבשו), סוגים שונים של דגים, כמו סלמון שנשאר עסיסי, או עופות שלמים, ועם מעשנת בראדלי החדשה, ההכנה הופכת לקלי קלות. בתאבון!

כתוב חוות דעת

Be the first to review “מעשנת חשמלית”בא לכם לפנק? עשרת המתנות המומלצות באתרהגרילים המומלצים באתרהאביזרים המומלצים באתר