Ziegler & Brown - מותג הגרילים האוסטרלי החדשני

הגרילים של Ziegler & Brown

רוצה להתקדם לנוחות של גריל גז בלי לוותר על העצמה של גריל פחמים ?מחפש גריל קומפקטי עם מגוון יכולות צלייה ?מעוניין בגריל חזק ואיכותי ? Ziegler & Brown מותג גרילים אוסטרלי מוביל ומתקדם המאפשר הרבה יותר. מותג גרילים חזק המבין את רצון הגרילמן , מגרילי מבער אחד לקמפינג ועד למטבח חוץ מלא. גרילי זיגלר מתחלקים לטורבו – גרילים עם מבערי אינפרא אדום עוצמתיים וגרילים קומפקטיים הידועים בכינויים זיגי. גרילי זיגלר ובראון הם בעלי חום חזק, ומתאימים לצלייה עם מכסה פתוח כפי שהאוסטרלים (והישראלים) אוהבים. לסדרת הטורבו עוצמת חום חזקה במיוחד, עיצוב מרהיב ויכולת להשתלב גם כמטבח חוץ, בילט אין, או על עגלה לצד האפשרות לחבר יחידות מודולריות כגון מקרר או כיור.

 

 

 

קרא עוד ◀
 • מבצע! Screen Shot 2019-01-03 at 15.17.04

  כיסוי לגריל זיגי 2 Ziegler & Brown Ziggy

  240.00  180.00 
 • כיסוי לגריל זיגי 1 Ziegler & Brown Ziggy

  כיסוי לגריל זיגי 1 Ziegler & Brown Ziggy

 • Z&B brush

  מברשת Ziegler & Brown

 • Twin Grill Warming Rack

  רשת חימום עליונה לגריל Twin Ziggy

 • פלנצ'ה לגריל Ziggy

  פלנצ'ה לגריל Twin Ziggy

 • Twin Grill Mobile Cart

  עגלה קבועה ל Twin Ziggy

 • Triple Grill Trivet 1

  כירה לגריל Ziggy 3

 • WOK

  ווק Ziggy זיגי

 • Small Pizza Stone

  אבן פיצה קטנה לגריל Ziggy

 • Twin Grill Reversible Trivet

  כירה ל Twin Ziggy

 • Triple Grill Mobile Cart

  עגלה קבועה ל Ziggy Triple

 • Portable Grill Stand 1

  עגלה לגריל Ziggy

 • Folding Cart for Portable and Twin Grill

  עגלה מתקפלת לגריל Ziggy

 • Bake & Roast Pack

  מתקן אפייה וצלייה

אודות - זיגלר ובראון - Ziegler & Brown

Ziegler & Brown  – זיגלר ובראון, היא חברה אוסטרלית שמבינה את הגרילמן, בזכות מקצועיות, סטנדרטים גבוהים, טכנולוגיה מתקדמת והרבה אהבה לבשר הפך השם  Ziegler & Brown לשם נרדף ל BBQ ברחבי העולם. גרילי החברה נמכרים מאוסטרליה לרחבי העולם ובעיקר למדינות בהם חשיבות הבשר והצלייה הנה ראשונה במעלה, בין המדינות: איטליה, שוויץ, גרמניה, ניו-זילנד ועוד… (וכמובן אוסטרליה עצמה).

מעבר למקצועיות ולפיתוחים הטכנולוגיים המיוחדים והיעילים החברה חרטה על דגלה גם איכות ועיצוב ללא פשרות, גרילי החברה מעוצבים בסגנון חד ואירופאי אשר זיכה אותם בפרסים מ 3 תחרויות שונות, שלל ביקורות חיוביות של משתמשים נלהבים אותם ניתן למצוא באתר העולמי Ziegler & Brown וכמובן אחריות רחבת שנים.

גרילי זיגלר מתחלקים לטורבו – גרילים עם מבערי אינפרא אדום עצמתיים וגרילים קומפקטיים הידועים בכינויים זיגי. גרילי זיגלר ובראון חזקים ומתאימים לצלייה עם מכסה פתוח כפי שהאוסטרלים (והישראלים) אוהבים. גרילי זיגי – Zigi – גרילים קומפקטיים אשר ניתן לרכוש עם / בלי עגלה ובעלי יכולות אבזור מיוחדות הנותנות מענה נהדר למי שרוצה להתקדם, לשנות ולגוון ע"י חלוקה חכמה של שטח הצלייה לצד מבנה מיוחד המאפשר החלפת הרשתות באביזרים כגון משטח לצלייה, פלנצ'ה, מתקן לווק ועוד. הם מתאפיינים במראה מעוגל, מגוון צבעים, עמידות גבוהה במיוחד, אחריות רבת שנים וחומרים מונעי חלודה.                                                              גרילי טורבו – סדרת גרילים בעלי מבערי טורבו RQT אינפרא-אדום עצמתיים עם פיזור חום מושלם, קלות ניקיון מרשימה ועיצוב אירופי זוכה פרסים עולמיים. נזהה אותם לפי עיצובם המתוחכם והיעיל כאשר סימן היכר בולט יהיה מגני מבער מקווארץ הנראים לעין לא מיומנת כזכוכית, אשר מעבר לפיזור החום והגנה על המבער גם מפחיתים דלקות, וכמובן ההצתה המידית, ישר בלחיצה הראשונה. במבט מעמיק יותר נגלה שתיבת הגריל תוכננה בקפידה והנה למעשה יחידה אחת עם חלקים כפולים ופתחי אוורור מתוכננים היטב בכדי לספק חמצן טוב יותר לתיבת הגריל ובכך לאפשר חימום מהיר ויציב יותר לצד חסכון בצריכת גז.

בנוסף כאמור זיגלר ובראון מציעה טווח רחב של מוצרי עזר להשלמת חווית הגריל,

לגרילי הזיגי אפשרות הוספת אביזרים המאפשרים גם לטגן, להקפיץ ולחמם מעבר ליכולות הצלייה המעולות שלהם!  הם מאופיינים בתיבה ומכסה מיציקת אלומיניום לצד מבערי נירוסטה איכותיים וחלוקת חום חכמה ויעילה.

לסדרת הטורבו עוצמת חום חזקה במיוחד עיצוב מרהיב ויכולת להשתלב גם כמטבח חוץ, בילט אין, או על עגלה לצד האפשרות לחבר יחידות מודלריות כגון מקרר או כיור.

החדשנות הטכנולוגית, המקצוענות הסטנדרטים האוסטרלים והבנת הגרילמן הפכו את Ziegler & Brown לחברה מובילה ואהובה בתחום גרילי הגז.

עם ליין מוצרים עדכני ומרשים, אפשר לצפות לפיתוחים רבים ולשמירה על הרמה שגרמה להם להיות חברה חזקה ואהובה על גבי הגלובוס.