גריל פחמים או גריל גז?

 

הגריל שהתחפש – איך תשמרו על טעם הפחמים גם בגריל גז?

רוצים להנות מטעם הפחמים המוכר והאהוב, אבל גם להנות מהמהירות והפשטות של גריל גז מתקדם? מהיום, כבר אין שום בעיה!

אין ספק שהוויכוח הכי עתיק ומוכר בעולם הגרילים הוא האם לבחור בגריל גז או בגריל פחמים. אלו המצדדים בגריל גז יעידו, ובצדק, שהתפעול פשוט מאין כמוהו, לוחצים על כפתור, ממתינים כמה דקות, והגריל מוכן ומזומן לצלייה, זאת בניגוד לגריל פחמים סטנדרטי, בו רק ההדלקה לוקחת עשרות דקות, ומצריכה חומרים מיוחדים נוספים, כמו הפחמים עצמם, ובהתאם לשיטה בה אתם בוחרים לנקוט, גם מדליק פחמים או נייר טואלט ושמן. בקיצור – זה סיפור. אלו התומכים בגריל פחמים יאמרו, וגם כאן בצדק מוחלט, כי את הטעם, העישון והארומה שמוסיפים הפחמים, לא ניתן לשחזר באמצעות גריל גז, ומי שרגיל לטעם הפחמים הלוהטות, לא יתרגל במהירות לטעם הגז. אז נכון שיהיו אנשים שיחלקו על כל דבר שנכתב כאן, אבל את הבחירה בין פחמים לגז, בכל מקרה חייבים לבצע…. או שאולי לא?

הטוב מכל העולמות

מכירים את זה שאומרים שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה? אז במקרה של גריל, כנראה שאפשר. אם גם אתם לא מוכנים להתפשר על הנוחות והיעילות של גריל גז, אבל עדיין קצת מתגעגעים לטעם של גריל פחמים ולארומות שמתלוות אל צלייה כזאת, לנו יש את הפתרון עבורכם, במיוחד עבור פורים – מגש פחמים נפוליאון. זה שיעזור לגריל הגז שלכם להתחפש לגריל פחמים, ולא רק פעם אחת בשנה.

מגש פחמים לשילוב בגרילי גז

איך זה עובד?

מגש פחמים הוא מגש המתלבש ישירות לתוך גריל הגז, ומאפשר לכם להחזיר את הפחמים אל תוך גריל הגז שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשים בצד את מגיני המבערים, להניח ממש על גבי המבערים את מגש הפחמים, ולמקם את רשת הצלייה. לתוך המגש תוכלו להכניס גם פחמים וגם שבבי עץ מיוחדים, שיוסיפו לכם את ארומת העישון הייחודית שרק שבבי עץ יכולים להוסיף! הפחמים המיוחדות נדלקות במהירות רבה, בניגוד לפחם בגריל פחמים רגיל, בזכות מבערי הגז של הגריל הקיים, ואחרי שהפחמים לוהטות ומוכנות, ניתן פשוט לכבות את מבער הגז (ובכך גם לחסוך בגז) ולצלות את האוכל שלכם על הפחמים

שבבי עץ בטעמים- מומלץ לשלב בתוך המגש, להוספת ארומה

יתרונות מגש הפחם

כל מי שעבד פעם עם גריל פחמים יודע שהחיסרון הכי משמעותי הוא כמויות הלכלוך. ההתעסקות עם הפחמים, האפר שעף באוויר ועוד. במקרה של מגש הפחמים נפוליאון, כל ההתעסקות נחסכת. אתם פשוט מניחים את הפחמים בתוך מגש ייעודי, בלי לכלוך ובלגן, נותנים להן לעבוד, ומנקים את המגש בקלות לאחר הצלייה. בנוסף, המגש עשוי יציקת ברזל איכותית, כך תוכלו להבטיח שהחום נשמר בתוך הגריל למשך זמן רב, ואין צורך לבזבז גז מיותר!

 

צפו בסרטון המדגים את השימוש במגש הפחמים של נפולאון:

 

 

 

גרילי גז משולבים עם פחם

ישנם גרילים שמגיעים כבר עם מגש מובנה של פחמים. דגם מומלץ הוא של המותג Colemanגלקסי 3 משולב פחם, גריל מצויין שמשלב את הטוב שבשתי העולמות. הגריל מספק צלייה איכותית ומשטח צלייה רחב ויצוק. הצד הימני מיועד לגז, ואילו הצד השני משלב מגש פחמים נשלף, שמאפשר ניקוי פשוט ומהיר. בנוסף, ניתן לשלוט על גובה המגש לפי בקשתכם, כך תוכלו לצלות ולעשן נתחים ממש כמו מקצוענים.

גריל גז Galaxy 3 משולב פחם Coleman

לרכישת מגש הפחמים לחצו על הלינק:

balko.co.il/product/מגש-פחמים-לשילוב-בגריל-גז-napoleon/

כתוב חוות דעת

Be the first to review “גריל פחמים או גריל גז?”בא לכם לפנק? עשרת המתנות המומלצות באתרהגרילים המומלצים באתרהאביזרים המומלצים באתר