אודות

Balko הוקמה מתוך רצון לבנות בית מקצועי ואיכותי בכל הקשור לעולם גרילי הגז לחצר ולגינה. מרגע הקמתה, Balko שמה דגש מיוחד על מתן שירות אישי ומסור ללקוח, והקדישה את מירב מאמציה בשביל ליצור חווית קנייה שמעוצבת ועובדת לפי הצרכים והרצונות של לקוחותיה.

כיום, Balko היא רשת מובילה בתחום החצר והגינה, בעלת ידע ונסיון מקצועי שאין להם תחרות. חנויות Balko ברחבי הארץ והחנות המקוונת החדשנית מציעות מגוון מוצרים רחב מהחברות המובילות בעולם, תוך מתן אפשרויות רבות לאופן שבו תתבצע הרכישה – אנחנו נעשה הכל בשביל לספק לכם חווית קנייה מושלמת. מוצרי Balko נבחרו בקפידה והם מייצגים את הרמה הגבוהה ביותר של מוצרים שקיימים בשוק. אנחנו לא מתפשרים על איכות הדגמים, ומציעים לכם מגוון רחב במחירים אטראקטיבים ובתנאי קנייה ומשלוח גמישים.

המומחיות שלנו היא החוויה שלכם – השירות שלקוחותינו מקבלים לא נגמר ברגע הקנייה. מלבד המשלוח המהיר שאנו מספקים עד לבית הלקוח, אנחנו נהיה שם גם ביום שאחרי בשביל ללוות אתכם שירותית, לספק לכם מדריכים מקצועיים והכוונה ולענות על כל שאלה שתהיה לכם. קנייה ב-Balko היא כניסה לשותפות: אנחנו נלווה אתכם בכל שלב ושלב ותמיד נדאג להעניק לכם יחס אישי וצמוד.

אתר Balko נוצר בשביל לספק לכם חווית קנייה ברמה אחרת – באתר תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי ביותר על המוצרים שלנו, לקרוא מדריכים מקצועיים על כל מה שקשור לעולם הגריל ולהנות ממחירים ומבצעים מתחדשים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. אם האתר לא יענה על כל השאלות שלכם, צוות מקצועי של יועצי Balko עומד לרשתוכם במענה הטלפוני שלנו. לא ננוח עד שכל הבקשות שלכם יענו ותהיו מרוצים ב100% מהשירות שלנו.

אנחנו מחוייבים להעניק לכם שירות אמין ומקצועי וחווית קנייה בטוחה, נוחה ויעילה. באתר תוכלו למצוא את כל הפרטים לגבי תנאי הרכישה, המשלוח וההחזרה שאנו מספקים. ההתמחות שלנו היא להעניק לכם שירות מעולה, על מנת שתוכלו להנות מהרמה הגבוהה ביותר של מוצרים באמצעות תהליך קנייה ידידותי ופשוט. לכל שאלה או בקשה, צוות Balko עומד לרשותכם.

ייעוץ והזמנות 03.9102010